Destinia בנייד
עכשיו ב-20 שפות

Caleruega בתי מלון במצטערים

לא מצאנו מלונות באיזור הזה

להזמין מקום במלון הסמוך

La Parada del Cid

La Era, s/n Espinosa de Cervera (ספרד) (0.09מרחק ממרכז העיר בק''מ)

בית מלון כפרי La Parada del Cid Espinosa de Cervera

La Parada del Cid

La Era, s/n Espinosa de Cervera (ספרד) (0.09מרחק ממרכז העיר בק''מ)

Situación: La Parada del Cid se encuentra ubicada en la localidad burgalesa de Espinosa de Cervera, en la ladera de los montes de Cervera a poco más de 1.000 metros de altitud y rodeado de majestuosos encinares y sabinares Habitaciones: Dispone de 10... [ראה את התיאור המלא]

La Parada del Cid

Situación: La Parada del Cid se encuentra ubicada en la localidad burgalesa de Espinosa de Cervera, en la ladera de los montes de Cervera a poco más de 1.000 metros de altitud y rodeado de majestuosos encinares y sabinares Habitaciones: Dispone de 10 habitaciones dobles, 6 apartamentos y 5 suites Servicios comunes: Dispone de Piscina y jacuzzi gratuito, desayuno servido en mesa, dispone de restaurante asador, gran jardin, parking, disponde de cunas, habitaciones adaptadas para minusválidos, pista de tenis, basket y fútbito Tipo de servicio: Hotel con encanto.

המפה הזאת ומרחקים לנקודות עניין הם להכוונה בלבד. חברת Destinia S.L אינה אחראית על טעויות אפשריות במיקום של בית מלון.

Casa Rural Baco

La Fuente Nº 9 Baos de Valdearados (ספרד)

Casa Rural Baco Baos de Valdearados
  • Casa Rural Baco Baos de Valdearados
  • Casa Rural Baco Baos de Valdearados

Casa Rural Baco

La Fuente Nº 9 Baos de Valdearados (ספרד)

The lodging is in "RIBERA DEL DUERO", in the village of "Baños de Valdearados" (within urban). The accomodation offers: garden-terrace, kitchen, washing machine. [ראה את התיאור המלא]

Casa Rural Baco Baos de Valdearados

The lodging is in "RIBERA DEL DUERO", in the village of "Baños de Valdearados" (within urban). The accomodation offers: garden-terrace, kitchen, washing machine.

המפה הזאת ומרחקים לנקודות עניין הם להכוונה בלבד. חברת Destinia S.L אינה אחראית על טעויות אפשריות במיקום של בית מלון.

La Posada De Salaverri

Crta. Peñaranda-caleruega, Km 10 Hontoria de Valdearados (ספרד)

בית מלון כפרי La Posada De Salaverri Hontoria de Valdearados

La Posada De Salaverri

Crta. Peñaranda-caleruega, Km 10 Hontoria de Valdearados (ספרד)

Situación: Situada en plena naturaleza, bañada por el río Aranzuelo y ubicada en la prestigiosa zona vitivinicola de la RIBERA DEL DUERO Habitaciones: Dispone de 7 habitaciones dobles Servicios comunes: Dispone de piscina exterior, desayuno servido... [ראה את התיאור המלא]

La Posada De Salaverri

Situación: Situada en plena naturaleza, bañada por el río Aranzuelo y ubicada en la prestigiosa zona vitivinicola de la RIBERA DEL DUERO Habitaciones: Dispone de 7 habitaciones dobles Servicios comunes: Dispone de piscina exterior, desayuno servido en mesa, dispone de restaurante, aire acondicionado, calefacción, salón con chimenea, tv, biblioteca, sala de estar. Era un antiguo molino totalmente restaurado Tipo de servicio: Hotel con encanto.

המפה הזאת ומרחקים לנקודות עניין הם להכוונה בלבד. חברת Destinia S.L אינה אחראית על טעויות אפשריות במיקום של בית מלון.יעדשתף

Caleruega מזג אוויר ב

מזג האוויר הצפוי להיום


אנחנו נסייע לכם להבין

בתי מלוןעם מבצעים ומחיר מינימום מובטח. מנוע החיפוש שלנו עבורבתי מלון ב מראה לך את המחירים הטובים ביותר, מאפשר לך למצוא בתי מלון מוזלים בתקציב שלך ב. באפשרותך לבצע הזמנה מיידית ללא שום תורים.
מנוע החיפוש שלנו מאפשר לך להזמין כל סוג של בית מלון בעיר .לבחירתך ההצעות הטובות ביותר הן עבור בתי מלון יוקרתיים והן עבור בתי מלון צנועים יותר והוסטלים ב . כדי לעשות זאת פשוט הקלד את העיר, בחר בתאריך הגעה ועזיבה, מספר נוסעים, סוג חדר והקש על "חפש". כאפשרות נוספת, אתה יכול לחפש גם לפי קטגוריות ו/או שיטת לינה, מ"חדר בלבד" ל"הכול כלול".
אחרי שביצעת חיפוש של בית מלון ב ,נראה לך רשימת הצעות ארוכה שמוינה בהתאם לקריטריונים שלנו. כמובן שניתן למיין את התוצאות לפי שם, קטגוריה, מחיר משוער או ביקורות גולשים. אנו גם מביאים תיאור קצר של המקום שבחרת ב כדי לעזור לך להבין אם הוא עונה לציפיות שלך.
את תוצאות החיפוש של בתי מלון זולים ב את יכול לסנן ולמצוא מגוון בתי מלון – מג'קוזי עד לבתי מלון עם ספא המציעים פינוק מלא. לדוגמה, החיפוש הנפוץ העוזר לברוח מהחום של הקיץ הוא בתי מלון עם בריכה. תמצא גם סוגים אחרים של מסננים כגון גישה לאנשים בעלי מוגבלויות, מסעדות או גישה לאינטרנט. כמובן שתמצא באתר בתי מלון מרמה בינונית עד גבוהה כגון בית מלון 4 כוכבים ב .
בנוסף, אנו גם מציגים לך את בתי המלון כל מפה, כדי שתבחר בית מלון בסמוך למרכז או בסמוך למקום שמעניין אותך במיוחד. אנו יודעים שרבים מלקוחותינו מעדיפים לשהות בבית מלון במיקום מרכזי ב או קרוב לנקודת עניין מסוימת. לכן, אם ברצונך להזמין בית מלון ב ליד אתר ספציפי, בדוק את המסנן שלנו כי הוא יכול להיות שימושי.
מצד שני, מנוע החיפוש שלנו זר לך למצוא מקומות לינה באמצעות תיאורים כמו "בית מלון חמוד ב.אם ברצונך פשוט לבלות כמה ימים עם בת/בן זוג שלך, אתה יכול להזמין בית מלון רומנטי ב . המטרה העיקרית שלנו היא לספק לך את ההצעות הטובות באיכות הגבוהה.
מידע מפורט על כל בית המלון כולל את הכתובת ואת מספר הטלפון שלו, הימצאות של מיני-בר ואם הוא מציע שירותים חינם.
מצאת את בית המלון שלך ב עכשיו! היעזר במנוע החיפוש המוצא בתי מלון הזולים ביותר.
 
[X] באמצעות קוקיות שלנו ושל אחרים אנו מסוגלים להציע לך חווית גלישה לפי רצונך, לשפר את השירות שלנו ולספק לך פרסומות העונים לדרישותיך. אם אתה מסכים, המשך לגלוש. מידע נוסף